Gimnazijoje veiks vasaros stovykla

Vilniaus miesto savivaldybės administracijai paskelbus vaikų vasaros stovyklų konkursą Grigiškių gimnazija pateikė paraišką dalyvauti konkurse.

Konkursui teikiamos programos, kuriose numatoma užimti tik Vilniaus miesto savivaldybės teritorijos mokyklose besimokančius vaikus. Savivaldybės biudžeto lėšos skiriamos dieninėms, stacionarioms stovykloms (su laikinu apgyvendinimu) ir mobilioms stovykloms (stovyklaujama keliaujant). Programai gali būti skiriama iki 7 000 (septyni tūkstančiai) Eur. Prioritetas teikiamas pareiškėjui, kuris planuoja užimti didesnį vaikų, esančių jautresnėje socialinėje situacijoje, skaičių, parengta kokybiška, įdomi su įvairiomis veiklomis programa ir pateikta detali, pagrįsta išlaidų sąmata.

Numatyta, kad nuo birželio 13 d. iki birželio 27 d. Vilniaus savivaldybės Grigiškių gimnazijoje veiks vasaros stovykla „Saulės blyksniai 2022“. Susirinko nemažas būrys smagiai nusiteikusių vaikų.

Vilniaus miesti savivaldybė stovyklai skirė 2800 Eurų. Stovykloje bus užimti 35 vaikai, iš soc.jautrios aplinkos -10, iš Ukrainos - 15, specialiųjų poreikių-5, kiti vaikai - 5.

Dalyvaus 1-4 klasių mokiniai.

Stovyklos programą galite rasti ČIA.

Už stovyklos veiklą atsakinga socialinė pedagogė Jevgenija Petrucina